HRACÍ AUTOMAT ČERVI

cerv

Vidíš? Je to úplně jednoduchý. Dva až šest hráčů najednou, každej řídí svého barevného ČERVA. Vyhýbá se ostatním, blokuje, zrychluje, projíždí mezerama. Zkrátka každej má svou taktiku, se kterou musí získat co nejvíc bodů a vyhrát.

JAK NA TO

Stačí ti pár drobných a můžeš hrát. Za deset korun je jedna hra, kterou může hrát až šest lidí najednou. Mince to bere všechny od koruny po pajdu, za tu je navíc jedna hra zdarma.

Tohle je stará fotka, jedna hra je za 10 korun cervi za deset

MÓDY HRY

ČERVI nabízí hned několik módů hry. Hraješ buď  DEATHMATCH, teda že jedeš proti všem, nebo TEAMOVKU. Tady si uděláš týmy po dvou nebo po třech a jede se. Spolupracuješ s parťákama a snažíš se vyzrát na druhej tým. Zkrátka pecka a náš nejoblíbenější mód, u kterýho adrenalin přímo stříká ušima.

Pak tu máme MASTERA. Tady máš už na začátku deset životů, o který bouráním postupně přicházíš. Ale můžeš je i získávat. Stačí čtyřikrát po sobě projet mezerou v červovy a život navíc je tvůj. Hra se nepřerušuje po každým kole, ale jede se, dokud nezůstane jenom vítěz.

A naposled tu jsou ARKÁDY. Tady jedeš a sbíráš různý „vylepšení“ jak pro sebe, tak pro ostatní. Celkově jeden z nejoblíbenějších a nejhranějších módů.

ROZMĚRY

Automat je celkem skladnej, ale je potřeba počítat s tím, že budou stát lidí kolem dokola. Šířka je 680 mm, hloubka 540 mm a výška 910 mm.